Kellele kuulub Eesti erilisim Volkswagen?

Otsime Eesti kõige erilisemaid Volkswageneid ja nende omanikke. #MinuVolkswagen

Volkswagen on juba 85 aastat olnud rahva auto. Aga mida see uhke tiitel tähendab? Just sellele küsimusele me vastust otsimegi.

Kui sinul su sõbral või tuttaval on Volkswagen, mis paistab teiste seas silma või on sul lihtsalt seoses Volkswageniga mõni inspireeriv lugu vesta, siis jaga seda meiega! Näitame üheskoos, et Volkswagen ei ole mitte ainult rahva auto vaid ka rahva lemmik auto!

Kõigile osalejatele saadame "I love Volkswagen" kleepsud ja loosime välja kinkekaarte, mida saab kasutada meie edasimüüjate juures.

Osalemiseks täida järgmised väljad:

Lisa pilt:

Pildi maksimaalne suurus on 5Mb

Olen nõus, et selle päringu täitmisega luban endaga ühendust võtta ning nõustun selle lehe kasutustingimuste ja andmekaitsepõhimõtetega.
Olen nõus, et minu üles laetud pilti ja lugu jagatakse siin veebilehel.

Aitäh osalemast!
Sinu pilt ja lugu vaadatakse üle ja avaldatakse.

Siia ilmuvad Volkswagenite pildid ja lood, mida meiega juba jagatud on!

Loe lugu

Minu volkswagwen on väga eriline, teist selle sarnast pole kogu maailmas. Mulle on öeldud, et see on väga eriline auto, nõnda eriline on see auto, et rikki läinud ACC parandamiseks on siiani kulunud poolteist aastat ja lõppu ei paista veel õnneks kuskilt.

Tänan Volkswagen selle erilise auto eest!

Loe lugu

Minu esimene auto, mille ostsin uuena

Loe lugu

Maanteel sõites oleme tihti automarkide võistlust korraldanud. Võidab see, kelle autosid kõige rohkem vastu tuleb.
Üsna varsti sai selgeks, et Volkswagenit ei saa mängu võtta, kuna see võidab niikuinii , või siis tuleb Volksuga kandideerimiseks teisi populaarsemaid automarke võtta kaks.
Olen üle 20 a Opelitega sõitnud. Hiljuti pidin uue auto ostma. Läksin mängu õnge ja vaatasin Volkswageni suunas.
Nüüdseks olen juba kaks kuud uue samblarohelise Volkswagen Taigo omanik. Olen igati rahul!

Loe lugu

Väärikas sakslane on olnud ustav kaaslane pikkadel teekondadel ja igapäevastel linnasõitudel. 1.9TD mootori, avara salongi, mahuka pakiruumi ja olematute ülalpidamiskulude arvestuses on meie neljarattaline sõber oma eakaaslaste hulgas parim.